Články

Rozkladací stolík +4x stoličky ako sa osvedčil na stanovačke ?

Stôl kempingový skladací Cattara DOUBLE teleskop je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí vyhľadávajú praktický a prenosný stôl pre svoje kempovacie dobrodružstvá alebo oddych na záhrade. S dodávanými štyrmi stoličkami je táto súprava pripravená na pohodlné stolovanie a oddychovanie na čerstvom vzduchu.

Jedným z hlavných pozitívnych Je vybavený dvoma rozťahovacími nohami, ktoré poskytujú pevný a stabilný podklad. Nohy sú navyše zaistené vo svojich pozíciách, čo zabraňuje nechcenému zloženiu. Stôl má aj možnosť teleskopického nastavenia výšky, a to vo dvoch zaistených a jednej krajnej polohe. Týmto spôsobom si môžete prispôsobiť výšku stola podľa vašich preferencií.

Plocha stola je vyrobená z pevnej dvojdielnej umakartovej dosky, ktorá poskytuje pevný a spoľahlivý podklad pre stolovanie. Táto doska je ľahko umývateľná, čo zjednodušuje jej údržbu. Priložené stoličky majú pohodlné rozmery 36 x 27 x 36 cm a zvládnuť až do 90 kg ja osobne mám 104kg a zvládajú to dobre.

Stabilita je otázkou umiestnenia ,konštrukcia je dobre vymyslená nohy stolíka sa dajú vysunúť a zacvakúť dvoch bodoch napríklad tento prenosný stolík so stoličkami takú možnosť nemá , rozdielnu výšku môže balancovať len lavičkami.Stolík sa pod normálnym zatažením neprehýba , malinkovky, poháhe, jedlo.

Čo sa týka prenosnosti, stôl je skladací a má kompaktné rozmery 60 x 60 x 6,5 cm. V zloženom stave s priloženými stoličkami má hmotnosť 7,1 kg. To znamená, že je ľahko prenositeľný a jeho preprava je pohodlná vďaka prakticky umiestnenému madlu.Je to výborné stolík so stoličkami sa ľahko prenáša a zaberá minimum priestoru v aute.

Okrem svojich praktických vlastností je tento stôl tiež esteticky príjemný. Je vyrobený z odolného hliníka a umakartu a jeho dekoratívna umakartová plocha je v bielom vzore. To mu dodáva moderný vzhľad, ktorý sa hodí do rôznych prostredí.

Výhody tohto stola sú jasné. Je ľahko prenosný a skladací, čo z neho robí ideálneho spoločníka pre kempingové výlety a pikniky na záhrade. Jeho kvalitná konštrukcia zaručuje pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo ľahká váha uľahčuje manipuláciu a prenášanie. Stolík je tiež ľahko udržiavateľný a jeho hladký povrch umožňuje jednoduché čistenie.

Ak hľadáte skladací kempingový stôl s priloženými stoličkami, stôl Cattara DOUBLE teleskop je vynikajúcou voľbou. Jeho prenosnosť, stabilita, ľahká údržba a atraktívny dizajn robia z tohto stola praktický a štýlový doplnok pre všetkých, ktorí si chcú užiť pohodlie a pohodu vonku.

Pri skladaní mi robí problémy napasovať späť stoličky niekedy nesadnú dobre , pozor ak to zavriete nasilu môžete poškodiť (prevaliť umakartovú dosku) tak ako sa to stalo mne , stolík však ostal funkčný a ďalej ho rád používam

Celkovo hodnotím stôl kempingový skladací Cattara DOUBLE teleskop kladne a odporúčam ho všetkým, ktorí hľadajú spoľahlivý a praktický kempingový stôl so stoličkami. Jeho vlastnosti a kvalita vyhovujú požiadavkám pre relaxáciu a pohodlné stolovanie na záhrade, kempovaní alebo pikniku. Je to skvelý darček pre milovníkov prírody, kempovania alebo jednoducho pre každého, kto si chce užiť vonkajší život.

Related posts

Leave a Comment