Články

Nerezový termohrnček Blaumann 380ml

Radi si dopĺňate energiu teplým nápojom alebo naopak si doprajete chladné osvieženie ? Určite vás poteší ak si nápoj zachová žiadanú teplotu čo najdlhšie , bude vás zaujímať nasledujúca recenzia pre termohrnček Blaumann.

Termohrnčeky sú skvelým spôsobom ako udržať správnu teplotu nápoja a vziať si ho kam potrebujete napríklad prechádzka,turistika,práca. Teplota nápoja po 6 hodinách je 63 stupňov, pocitovo môžeme takýto nápoj zaradiť ako horúci či veľmi teplý  po 12 hodinách je nápoj stále teplý.

Termohrnček je určený pre zákazníkov ktorí ocenia kvalitné spracovanie a pekný dizajn. Kúpiť si ho môžete v štyroch farbáchčervená,modrá,fialová,zelená .Na povrchu hrnčeka sú farebné silikonové úchytky, ktoré zabraňujú popáleniu rúk a v rovnakej farbe je aj skrutkovacie viečko.

Vďaka skrutkovaciemu uzáveru a otvoru na pitie, ktorý je uzatváraný tlačidlom podobne ako termoska sa Vám nápoj nevyleje, ani keď termohrnček náhodou nezostane vo zvislej polohe – termohrnček výborne tesní .

Značka Blaumann stavila na dvojitú nerezovú stenu ktorá uchováva nápoj dlho teplý alebo chladný a zároveň, ušlachtilá nerezová oceľ patrí medzi overené materiály pre „gastro segment“

Objem termohrnčeka je 380 ml až po okraj, väčšina zákazníkov označila objem za dostatočný no privítali by sme i objemnejšiu verziu napr: 450ml či 500ml.Možno časom výrobca zaradí takúto verziu.

Čistenie je tiež jednoduché nerez  je materiál ktorý sa ľahko čistí , hrnček je nerezový z vnútra.

Vedeli ste že ?

Nerezové termohrnčeky majú spravidla výborné izolačné vlastnosti a udržia nápoje najdlhšie horúce či studené.

Ideálne využitie termohrnčeku:

Zahreje vás teplým čajom na dlhých túrach, alebo si vychutnajte svoju rannú kávu cestou do práce. termohrnček udrží teplo, ale to isté patrí aj pre  chlad takže ho oceníte po celý rok aj vtedy, keď nastúpia letné horúčavy.vedeli ste že informácie

Nerezový termohrnček Blaumann 380ml vlastnosti:

 • Objem: 380 ml (ľahké čistenie)
 • Farby: červená, modrá, fialová a zelená
 • Silikónová úchytka zabráni popáleniu
 • Nápoj horúci až 12 hodín
 • materiál nerez
 • rozmery : 20cm x 7cm

Záverečné hodnotenie  pre a proti:

Plusy 

 • Schopnosť udržať dlho teplotu nápoju , termohrnček Blaumann  udrží teplotu po 12 hodín
 • Dizajn , pekne skombinovaná nerez s farbami
 • Netečie , pohroma v ruksaku či kabelke nehrozí
 • Dvojitá nerezová stena
 • Blaumann je overená značka
 • Dobrý pomer cena úžitková hodnota (cena sa pohybuje cca od 9 do 15 €)

Mínusy

 • Objem termohrnčeku 380ml je asi zápor resp nedostupnosť verzií s vyššími objemami napr 450ml

Related posts

5 Thoughts to “Nerezový termohrnček Blaumann 380ml”

 1. tibina

  Ja mám Blaumann termohrnček a som max spokojná. Kúpila som ho v akcii cez heuréku. Netečie-bežne nosím v taške alebo v stojane na kočíku

 2. kači

  Dobrý deň, pochopila som dobre, že keď hodím hrnček do kabelky, nevyleje sa mi do nej káva? Potrebujem mať istotu, nech nemám dva hrnčeky, ktoré majú dierku na odchod pary. Ďakujem

 3. bebe

  Ahoj kači termohrnček som dostala ako darček (pre bábätko) , musím povedať že mliečko vydrží teplé dlhú dobu a nič s neho nevyteče , tesní dobre ..

 4. Lila92

  Už sa asi vypredal ani ja nemožem najsť jeden normálny obchod kde by som ho kúpila …

 5. tibor

  Mám ho od leta zatial spokojnosť . netečie a teplotu drží

Leave a Comment