Články

Termoska na jedlo Esbit 0,5 litra recenzia

Termoska na jedlo Esbit 0,5 litra je skutočne praktickým pomocníkom na cesty a výlety. Je to ideálny spôsob, ako si môžete vychutnať teplé jedlo aj na cestách, kedykoľvek a kdekoľvek.

Jednou z výhod tejto termosky je, že je vyrobená z nerezovej ocele vysokej kvality, čo zaručuje jej odolnosť a dlhú životnosť. Skvelá termoregulačná vlastnosť termosky umožňuje udržiavať teplotu jedla po mnoho hodín. Teplé jedlá zostanú teplé a chladené jedlá zostanú studené po dlhú dobu, čo je skutočne vynikajúce.

Výhodou je tiež uzáver termosky, ktorý možno použiť ako praktickú misku. To je veľmi praktické, pretože sa nemusíte obávať, že zabudnete misku alebo príbor. Uzáver je ošetrený práškovým lakom pre lepšie uchopenie, čo zaručuje pohodlné a pevné držanie.

Som veľmi spokojná s tým, že táto termoska neobsahuje BPA (Bisfenol A), pretože zdravie je pre mňa veľmi dôležité a som si istá, že tento produkt je bezpečný a zdravý.

Celkový technický popis tejto termosky je veľmi potešujúci a ukazuje, že je to skutočne kvalitný produkt. Jej výška a priemer sú vhodné na cestovanie a jej objem 0,5 l je dokonalý pre jednu osobu. Vysoké teploty, ktoré termoska udržuje, sú presne to, čo som očakávala a sú dokonalé pre udržanie tepla jedla po dlhú dobu.

Ak potrebujete inú veľkosť termosky s môžte pozrieť katalóg.

Celkovo som veľmi spokojná s touto termoskou a odporúčam ju každému, kto hľadá spoľahlivý a kvalitný produkt na uchovávanie svojho jedla na cestách a výletoch.

O značke Esbit

Esbitovo palivo, hexametyléntetramín, objavil Alexander Michailowitsch Butlerow v roku 1859.Ako suché palivo ho využil nemecky vynálezca a podnikateľ Erich Schumm, ktorý v roku 1933 založil spoločnosť „Schumm“, v roku 1936 uviedla na trh suché palivové tablety pod názvom Esbit, pričom názov Esbit znamená „palivo Ericha Schumma v tablete“.

Varič Esbit používajú nemecké ozbrojené sily a rakúske ozbrojené sily na prípravu hlavných jedál z balenia pre jednu osobu.Dnes firma vyrába outdoorové vybavenie okrem varičkov napríklad termosky vyššej triedy.

Related posts

Leave a Comment