Články

TOP termo poháre a šálky pre kávu

Prečo potrebujete termo poháre na kávu? Nič nie je lepšie ako dobrá horúca šálka kávy. Prvá vec ako ráno začnete svoj deň s posilnením a naplnení kofeínom. Niektorí môžu uprednostňovať čaj, horúcu čokoládu alebo akýkoľvek iný horúci nápoj, aby osviežili svoju myseľ a vyhubili nejaký pocit ospalosti, zvyčajne je najlepšou voľbou chutná káva.

Hoci sa na trhu ponúkajú rôzne druhy kávy na , je to vec osobného vkusu chuti. Pohárik,z ktorého pijete môže byť rovnako dôležitý a násobiť zážitok pitia z kávy , pomocou termo pohárov alebo termo šálok.

Najlepšie termo poháre a šálky na pitie kávy:

Tieto výrobky zákazníci ocenili najviac , skvelé výsledky majú termo poháre z borosilikátového skla s dvojitou stenou. Z našeho katálogu termo pohárov sú tieto modely najviac žiadané:

 

 Termo pohár Hot&Cool 410ml

2x termopohár Hot&Cool 410ml

Poháre sú vyrobené zo skla s izoláciou s dvojitou stenou, čo pomáha udržiavať teplotu obsahu a zároveň na povrchu sú príjemné na doty nepopália. Hot&Cool 410ml odávajú v sade  2 kusy je to ekonomicky výhodnejšie a aj praktické.

Poháre majú väčší objem hodia  sa aj pre podávanie miešaných drinkov, domácich limonád a ostatných teplých a studených nápojov. Milovníci kávový nápojov si z nich vychutnávajú kávu, latté macchiato a frappé.

Zvládnu ohrievanie mikrovlnnej rúre,chlad v mrazničke a umývanie v umývačke riadu, takže termopoháre Hot & Cool 410ml  sú jedným z najlepších sklenených termopohárov na kávu.

 

 

Sada dvoch termo-šálok na kapučíno

2x Termo šálka Cappuccino Hot&Cool 280 ml

Termo šálka Cappuccino sa dodáva v súprave 2. Ak sa hovorí o kvalite, každá z týchto šálok je ručne fúkané remeselnícky majstrovské dielo s dvojitou stenou termo-dizajn s obsahom 280ml pre kapučíno kávu alebo čaj. Sklenená konštrukcia s dvojitou stenou dopĺňa celkovú estetiku šálky tak,násobne zvyšuje izoláciu, udržiava maximálne teplo, aby udržala váš nápoj horúci alebo studený tak dlho, ako je to možné.

Borosilikátové sklo, ktoré je silnejšie a odolnejšie ako obyčajné sklo, je odolné voči teplu a kondenzácii a chráni užívateľa pred teplotou pred popálením, pričom sú šálky štýlové s moderným dizajnom. Samozrejme môžete ich použiť pre aký koľvek nápoj, ale ako naznačuje názov,sada termo šálok je ideálna pre kapučíno, kávu , pokojne si znich môžete vychuťnať aj čaj. Ak ich chcete dať ako darček šálky sú balené v peknej Hot&Cool krabičke ktorá ich zároveň chráni pred poškodením.

 

Sada termo šálok na kávu v tvare srdiečka s podšálkou

Termo pohár Big Heart Hot&Cool, 250 ml, 2 ks

Máte blízku osobu ? je milovník kávičky alebo kapučínka … tak toto je TOP darček ktorým vyjadríte “svoje viac”.

Šálky na kávu sú pri pohľade z boku nenápadne , vyzerajú ako normálny termopohár no pri pohrade z hora vidíte jasný tvar srdca práve tento šikovne premyslený dizajn robí sadu dvoch šálok podšálkou Heart tou TOP. Samozrejme sú podobne ako ostatné termo poháre a šálky vyrobené z dvojsteného borosilkátového skla ktoré zachováva nápoj teplý po dlhú dobu. Každý pohár je od majstra ručne fúkaný do vydareného tvaru srdca.

Darujte takýto “srdiečkový” termo pohár, vyjadrite svoju náklonosť. Termo šálky Heart sú v sade 2x a majú aj podšálku čo ich z nich robí TOP voľbu.

Navyše sú dostupne dvoch prevedeniach

 

Klasický termo pohár na kávu 200ml (sada 2x)

Termo pohár na kávu Hot&Cool 200 ml, 2 ks

Na prvý pohľad obyčajný pohár….. Termo pohár na kávu Hot&Cool medzi zákazníkmi je tak obľúbený že patrí medzi najpredávanejšie a zároveň najdlhšie predávané modely.

Zákazníci ho majú radi pre jeho nenápadnosť a daľšie skryté vlastnosti napríklad nepáli na dotyk pretože má dvojstennú izoláciu a je vyrobený z ručne fúkaného borosilikátového káva, ak sa povie termo pohár na kávu zrejme sa myslí prave tento model 200ml Hot&Cool.

V sade Hot&Cool nájdete dva trvanlivé, umývateľne v umývačke riadu a krásne navrhnuté; čo je najlepšie sklenené poháre pre kávu pre dve osoby.

 

Užitočné tipy ako vyberať termo poháre:

Berte borosilikátové sklenenné dvojstenné termopoháre , sú odolne vydržia aj úmývanie v úmývačke, naopak vyhnite sa plastovým pohárom ktoré majú “nejaké” izolačné vlastnosti ale plast uvoľnuje bifenol , to hlavne pri teplote nad 25°C , nuž a káva je horúca , takže vychutnávajte si zdravo ! so overenými pohármi zo skla.

Užitočná pomôcka pozrite si zoznam všetkých termopárov v katalógu s refenčnou cenou stlačte tlačidlo kúpiť a dostanete sa na stránky predajcov kde si ich môžete kúpiť.

Ak potrebujete pomôcť s výberom , skúste si odpovedať na tieto otázky:

  • Kto sa bude tešiť ?
  • Ktorý nápoj alebo druh kávy najviac chutí ?
  • Chcete termo pohár bez uška alebo ste zvyknutí na šálku z uškom ?
  • Chcete väšší objem alebo radšej menší môžete si vybrať varianty od 80ml po 410ml i viac..
  • Tipy na TOP termo poháre nájdete vyšie alebo skúste si vybrať zoznamu z katalógu.
TOP termo poháre a šálky pre kávu
Ohodnoťte

Related posts

Leave a Comment