Články

Termohrnček Tommee Tippee Explora 260ml s náustkom pre deti recenzia

Ak potrebujete izolačnú termofľašu pre vašeho malého drobca prebehnite si nasledujúcu recenziu , v nej sa dozviete potrebné informácie ,plusy a mínusy ktoré tento produkt má.

Teplý čajík je aktuálny od septembra do mája ak kočíkujete vonku môžete si na fľašku zaobstarať termoobal ktorý udrží teplý nápoj dlhšie alebo termohrnček Tommee Tippee Explora 260ml , ktorý je určený pre deti od jedného roku.

Tommee Tippee Explora 260ml   hodnotenie  – plusy a mínusy

Plusy:

 • Netečie – obe verzie termohrnčeka s náustkom ani so slamkou netečú
 • Dizajn farba pre chlapcov i dievčatá
 • Možno umývať v umývačke riadu
 • Ergonomický tvar
 • Verzie slamkou i s náustkom slamka je mäkká
 • Bezpečnosť výrobca garantuje flašku bez BPA  (bez bifenolu)
Mínusy:
 • Krátka doba udržania teploty nápoju , záleží na tom koľko potrebujete
 • Možno sa vášmu drobcovi bude ťažko piť , a potrvá kým si zvykne

 

Opis flašky Tommee Tippee Explora 260ml parametre:

 • Objem 260 ml
 • Fľaštička sa zaklapávacou mäkkou slamkou má tvar pre ľahké uchopenie malými detskými ručičkami.
 • Vďaka nekvapkajúcej slamke nevytečie pri prevrhnutí.
 • Fľaštička je termoizolačná a udrží tekutinu dlhšie v optimálnej teplote na pitie.
 • Fľaštičku je možné umývať v umývačke.
 • Neobsahuje bisfenol.
 • Vhodná pre deti od 12 mesiacov.
 • Termoizolačná fľaštička s náustkom má tvar pre ľahké uchopenie malými detskými ručičkami.
 • Vďaka nekvapkajúcemu náustku nevytečie pri prevrhnutí.

 

Tommee Tippee Explora 260ml recenzia

Tak pozrime aké vlastnosti má tento termohrnček pre deti a hodnotenie.

Náustok alebo sosáčik – slamka sú kľúčové  Tommee Tippee ponúka tieto flašky dvoch verziách s náustkom alebo vyklápajúcou slamkou. Slamka je mäkká čo je dobre pre ďasná malého drobca, chvíľku možno potrvá kým sa naučí piť s flašky , skúsenosti sú že deti s flaškou nemajú problém , to je kľúčové ak by sa im ťažko pilo fľaška by bola na nič.Zaklapávacia slamka je chránená na cestách pred znečistením.

Video ktoré dobre ukáže ako termohrnčeky pre deti fungujú:

Tesnosť – nechceme vyliaty čajík pri prenose termohrnček Explora Tommee Tippee dobre tesní , v recenziách sme nezaznamenali ani jeden prípad kedy tomu tak nebolo. No treba dať pozor na drobca aby flašku nepúštal z výšky na tvrdý povrch , napr deti ľubia vyhodiť predmety z kočíka.

Izolačné vlastnosti – teplý čajík je dobrý  tepelné vlastnosti záležia od „konštrukcie “ najlepšie vlastnosti majú nerezové vakuové ,termoflaša Explora je však plastová čiže má horšie tepelno-izolačné vlastnosti ale to ani tak nevadí  k čomu by bol  po 6 hodinách vrelý čajík ? keď zvyčajne do dvoch hodín sú mamičky z prechádzky doma. V termo-flaši Explora vrelý nápoj chladne rýchlo , ak sa dostane na nižšiu teplotu chladne pomalšie.  Ak potrebuje termohrnček na dlhé túry bude sa lepšie hodiť termoska z ktorej budete dávkovať napríklad značka Esbit je TOP v segmente

Ostatné vlastnosti termohrnčeky Explora sú v dvoch farebných prevedeniach červené a zelené čiže sú odlíšené pre chlapcov i dievčatá čo je plus. Objem termohrnčeku je optimálny  260 ml na výchádzke väčšinou stačí  výrobca zohladnil aj fakt že deti budú piť samostatne čiže si budú flaščičku držať v rukách bez dopomoci.Navrhnuté ergonomické tvary sú OK ,dieťa s držaním flašky problémy nemalo. Umývanie je podobné ako u každej flašky , firma Tomme Tippee ich navrhla vhodné do úmývačky oproti ostatným termoflašiam je to plus.

 

Pozrieť termohrnčeky Tommee Tippee v obchode

Zaverečné hodnotenie termohrnčeku pre deti od Tommee Tippee:

Ak potrebujete termohrnček ktorý dobre tesní , s dizajnom navrhnutým priamo pre deti , Explora 260ml bude dobrá voľba. Na prechádzkach dostatočne udržuje teplotu nápoju tak ako bolo spomenuté vyššie. Udržba a umývanie sú tiež v pohode. Termohrnček neobsahuje sklo ani časti ktoré by sa mohli rozbiť.

 

Krátke info o značke Tommee Tippee

Značka sa špecializuje na dodávanie produktov pre deti , napríklad hryzátka,cumlíky,chodítka,riad pre deti do ktorého spadá i spomínaná termoflaša. Ponúka širokú paletu hrnčekov a fľašiek pre bábätká i staršie batolata. Značka garantuje vysokú kvalitu a BPA free to znamená že ich produkty neobsahujú škodlivý bifenol
Prehlásenie výrobcu o bezpečnosti:
Všetky výrobky Tommee Tippee Explora® sú pre vaše dieťa úplne bezpečné,pretože sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov a neobsahujú bisfenol

 

Flašky sú bez BPA
Bisfenol A je organická zlúčenina, ktorá sa využíva pri výrobe plastov, sú to škodliviny ktoré s rastúcou teplotou sa vo zvýšenej miere uvoľňujú do ovzdušia alebo nápojov a jedla, ktoré sú s nimi v kontakte.

Related posts

Leave a Comment