Články

Aká je Termoplechovka Orion recenzia a skúsenosti

Pred časom som kúpila ako darček  dve politrové termosky Orion pre sestrine deti (3 a5 rokov) ako darček. Termosky deťmi boli využivané len sporadicky na čajík do školke , tak jednu požičiava dedko do roboty nosí v nej kávu.

Pri nákupe som vybrala varianty termoplechovky “krikľavá” – staršiemu a “krtko” mladšiemu. Teraz pri nahrávaní fotiek do recenzie pozorujem že tieto termoplechovky majú viacero motívov.

Katalóg s cenou:

Tu sú klady a zápory:

Klady:
  • Pekný dizajn na výber veľa motívov
  • Dlho drží teplotu
  • Originálne prevedenie “ako plechovka”
Zápory
  • Po rozbalení cítiť pach z výroby 

Skúsenosti s termoplechovkou:

Prišla dva dni po objednaní objednávala som 4Home.sk spolu s ďalšími vecami , došli v krabičke s motívmi čo sa mi hodilo lebo som to zabalila ako darček. Po rozbalený boli termosky cítiť takým pachom ako elektronika …. tažko popísať , preto sme ich 2x opláchli vodou , potom bolo to bolo OK.

Udržanie teploty sme nemerali ale teplý čaj im vydrží počas celého pobytu v školke. Mama im však zámerne dáva čaj ochladnúť a potom ho naleje do termosiek, aby ho nemali vrelý.

Údaje od výrobcu by mohli sedieť:

Termoplechovka udrží 12 hodín teplú a 8 hodín studenú vodu

Jedná sa o nerezovú dvojstennú termosku – tj medzi stenami je vákum ktoré tepelne izoluje. Vnútro je nerezové ak sa pravidelne vyčistí nebude chytať pachy. Napríklad môj ročný syn má plastovú flašu “BPA free” no tá chytá pachy.

 

Ak uvažujete nad darčekom , termoplechovka je užitočný darček , a je na roky používania , není to len jednorazovka, Lukymu sa termoplechovka krtko páči ,na stanovačke popíjal čistú vodu, “od krtka” asi chutí lepšie.

Kreslený vzor je vydarený , farba drží ako má..

Redakcia doplnila motívy ktoré si môžete vybrať:

 

 

 

Aká je Termoplechovka Orion recenzia a skúsenosti
Ohodnoťte

Related posts

Leave a Comment